חזון החברה - "להיות הבחירה הראשונה של הלקוחות והעובדים בישראל ובשווקים בינלאומיים, ביצירת פתרונות עסקיים וטכנולוגיים מיטביים, תוך הבאת ערך לבעלי המניות".
למידע נוסף
טלדור
הרוקמים 26, ת.ד 1888
מרכז עזריאלי 1, חולון 5811801

03-9298298

הערכים שלנו

אנחנו מאמינים שאפשר לעשות עסקים אחרת, והלקוחות שלנו שחוזרים אלינו בכל פעם מחדש, מוכיחים זאת שוב ושוב. בכל מה שאנחנו עושים מנחים אותנו ערכים בסיסיים. אנחנו גאים להציג אותם בפניכם.הוגנות ואמינות – אנחנו מאמינים ששותפות אמיתית בונים רק מתוך אמון ושקיפות מלאים. אנחנו מקפידים להיות ברורים בתקשורת שלנו עם הלקוחות, מציגים את כל העלויות תוך שמירה על תמחור הוגן, ומציגים את כל הסיכונים שכרוכים בפרויקט.

ממוקדי לקוח – בין אם מדובר במומחיות המגזרית שלנו, או באחד מתחומי הפתרונות שלנו – טלדור מגיעה מהתמודדות אמיתית עם בעיות של לקוחות בכל גודל. השותפויות שלנו עם כל חברות הטכנולוגיה המובילות בעולם מבטיחה כי נציע את הפתרון המתאים ביותר ללקוח, ללא תלות בטכנולוגיה או בספק.

הבנה עסקית ומגזרית – טלדור מביאה עימה שנים של נסיון בעבודה עם מגזרים שונים במשק, ובתחומי פעילות שונים. העובדים שלנו מגיעים עם רקע עסקי במגזרים המתאימים, ומכירים את המאפיינים המיוחדים לכל תחום פעילות.

קשת רחבה של פתרונות – טלדור היא One Stop Shop בכל הקשור בפתרונות מבוססי טכנולוגיה ובתפעול תהליכים. בזכות מגוון ההתמחויות שלנו אנחנו יכולים להציע פתרונות שלמים מקצה לקצה, שכוללים שילוב בין תשתית, פיתוח מערכות ותפעול שוטף.

מצוינות ב-Delivery – המטרה שלנו היא לעמוד במסגרת התקציב ובעלויות שנקבעו לפרויקט, מבלי להתפשר לרגע על האיכות. אנחנו מפעילים מערכות בקרה ומתודולוגיות מתקדמות בשביל להבטיח את המחויבות שלנו במלואה.

מקצוענות וחדשנות – המומחים שלנו מעודכנים תמיד בטכנולוגיות החדשות ביותר. אנחנו מפתחים בכלי הפיתוח המתקדמים ביותר. השילוב ביניהם מאפשר ליצור את הפתרונות הטובים והמתאימים ביותר ללקוחות שלנו.