"החברה, שהוקמה לפני כ-25 שנה על ידי חבורה של יוצאי 8200, מאופיינת בעידוד לראש גדול. ההתמודדות של עולם המודיעין עם פתרונות, מאוד דומה להתמודדות של התאמת פתרונות טכנולוגיים לצרכים חדשים של השוק".
גלובס, 19.12.2008
למידע נוסף
קבוצת מערכות
03-9298338

ביטחוני

המומחים של טלדור מלווים מזה שנים רבות את מערכת הביטחון הישראלית וגופי ביטחון נוספים בתהליכי פיתוח והטמעה של מערכות פורצות דרך, הנדרשות לעמוד בתקנים המחמירים ביותר ולפעול בתנאים שלא תמיד ניתנים לחיזוי מראש.לטלדור יכולות מוכחות בפיתוח פתרונות ייעודיים ויישום פרויקטי תקשורת, חומרה ותוכנה מקצה לקצה במגזר הבטחוני, במקביל לידע וניסיון פורצי דרך בתחומי אבטחת המידע והסייבר. ניסיוננו הרחב במגזר הביטחוני בישראל כולל פיתוח מערכות איסוף ותחקור מידע ממקורות מידע גלוי באינטרנט (web intelligence) , מערכות IP Monitoring לאיסוף והרכשת מידע ממקורות תקשורת נתונים, מערכות שו"ב ומודיעין ממקורות מודיעין אותות תקשורת (ELINT ), מערכות ניהול תיקים מודיעיניים (case management ) וישויות מודיעיניות (entity management) , פתרונות GIS בתחומי ה-Geospatial Intelligence ועוד. יחד עם חברת Greenwave , הפכה טלדור בשנים האחרונות לכוח מוביל בתחום ה-HLS , לרבות תכנון, ביצוע, הכשרה ותמיכה בפתרונות אינטגרציה של מערכות אבטחה ובקרה בשדות תעופה, מתקני אנרגיה, מתקני ספורט, גבולות בין מדינות וקווי תחבורה בארץ ובעולם.

התעשיות הבטחוניות בישראל נהנות מהידע והניסיון העשיר שלנו בפיתוח ואינטגרציה של פתרונות תקשורת ותשתיות, מיקור חוץ תפעולי ועוד. הניסיון המוכח שלנו כולל ניהול וביצוע מגה-פרויקטים בתחומים של טלפוניה, רשתות מחשוב, מערכות ניהול, DATA CENTERS ועמדות הנצחה, במקביל להטמעת מערכות GIS וביצוע סקרי מיגונים וסריקת מפות. כמובילה טכנולוגית בתחום מערכות CRM  ו-ERP לטלדור, לטלדור עשרות מומחיSAP  ו-Oracle  בעלי סיווג ביטחוני שכבר השתלבו בארגונים מהמגזר הביטחוני ומעניקים ללקוחותינו במגזר ערך מוסף ויומיומי.

החטיבה הבטחונית של טלדור מונה למעלה מ-350 מומחים ויועצים לפיתוח, אינטגרציה ויישום של מערכות מידע וטכנולוגיות שו"ב מתקדמות למערכת הביטחון, לארגוני אכיפת חוק, ובתחומים ספציפיים כגון מודיעין, ניהול ידע, סייבר ו-HLS . רבים מהמומחים שלנו הם בוגרי היחידות הטכנולוגיות המובילות של צה"ל ומשרד הבטחון, המלווים את גופי מערכת הביטחון בתנאים הדורשים סיווג בטחוני גבוה.

החטיבה הבטחונית של טלדור מפעילה מתחם מיקור חוץ מסווג, הפועל תחת דרישות אבטחה גבוהות, אשר מאפשר תכנון, פיתוח, אינטגרציה ובדיקות של מערכות מתקדמות. במקביל, אגף מיקור החוץ של החטיבה הביטחונית מספק שירותי ייעוץ למחלקות המחשוב והטכנולוגיה של התעשייה הביטחונית, ארגוני המודיעין והצבא, הכוללים ניהול תהליכי גיוס של מהנדסים ומומחי מחשב מובילים והתאמתם למגוון פרויקטים מאתגרים.

השילוב של ניסיון רב-שנים במגוון סביבות עבודה, פורטפוליו עשיר של לקוחות בטחוניים, התמחות בקשת רחבה של תחומים ופיתוח מתודולוגיות פרטניות למגזר הביטחוני, מאפשר לנו להציע פתרונות ושירותים מתקדמים ואמינים, תוך שמירה על מסגרת תקציב סבירה. למידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום .קרא עוד